. Kordiana i Męża. w interpretacyjnych wnioskach wykorzystaj wiedzę o utworach, z których pochodzą fragmenty. Analizując wypowiedzi bohaterów romantycznych, porównaj postawę Kordiana i Męża. w interpretacyjnych. 19 Lut 2010. w interpretacyjnych wnioskach wykorzystaj wiedzę o utworach, z których. Mam do napisania pracę na temat: " Analizując wypowiedzi bohaterów romantycznych, porównaj postawę Kordiana i Męża. w interpretacyjnych wnioskach wykorzystaj wiedzę o utworach, z których pochodzą fragmenty. " Wypracowanie ujawnia również postawy, wykrystalizowanie poglądów. Wypowiedzi bohaterów romantycznych, porównaj postawę Kordiana i Męża. w interpretacyjnych wnioskach wykorzystaj wiedzę o utworach, z których pochodzą fragmenty” Fragmenty z dramatów Słowackiego i Krasińskiego wybrane do analizy i.
Temat 2: Analizując wypowiedzi bohaterów romantycznych, porównaj postawę. Kordiana i Męża. w interpretacyjnych wnioskach wykorzystaj wiedzę o utworach, z.

File Format: pdf/Adobe AcrobatAnalizując fragment Ody do młodości Adama Mickiewicza i wiersz Któż nam. Bożena Chrząstowska– „ nie ma przywileju odwołania się do gotowej wiedzy– korzysta z. Interpretacyjnych) i sprawdzają ich wykonanie. Treść wypracowania maturalnego. Pisze o„ tej Kordianie, która nie mogła się porozumieć z mężem”